Úvodní stránka » Občerstvení na míru

Občerstvení na míru - Občerstvení pro vaše soukromé i firemní akce...

     Je nám potěšením vám oznámit, že Bistro Svačinka již není jen poklidnou kavárničkou a místem, kam chodíte na naše výborné a vždy čerstvé výrobky, ale nyní vám také nabízíme možnost sestavit si a objednat vlastní občerstvení (catering) podle vašich požadavků. Tuto službu zatím, a bohužel, nabízíme jen v rámci Prahy. Doručení je možné provést námi na Vaší adresu, popřípadě je možnost osobního odběru během otevírací doby bistra. To vše je jen o domluvě a vaší preferenci.
Jak to funguje?

Jednoduše... Nechte se inspirovat a vyberte některé (nebo klidně všechny) níže uvedené výrobky a do nezávazného objednávkového formuláře nám sdělte:

A) datum a čas konání akce
B) adresu konání akce
C) počet hostů
D) příležitost konání akce (nepoviné)
E) způsob doručení / vyzvednutí

Po vyplnění a odeslání krátkého objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat (přes email nebo na uvedeném telefonním čísle) s naší cenovou nabídkou a možnými doplňujícími informacemi. Dovolujeme si zdůraznit, že odeslání objedávkového formuláře není závazné potvrzení objednávky. 

Nejste si stále jisti, zda je tato služba právě pro Vás? Neváhejte a kontaktujte nás na uvedeném telefonním čísle či e-mailu nebo, a to úlně nejlépe, se za námi zastavte v Bistru Svačinka :-)Zde je nabídka našich produktů:

Tvarožník (tvarohový koláč s broskvemi nebo meruňkami)Perník (s marmeládou a kokosovým posypem)Cheesecake (dezert ze smetanového sýru s vanilkovým extraktem a citrónovou kůrou)


Čokoládové brownies (s karamelem nebo chilli)


Ovesné tyčinky "Flapjack" (sušené ovoce, čokoláda, ovesné vločky, máslo)Citrónový chlebíček (osvěžující buchta z citrónu)


Tradiční české buchty (tvarohové, makové, povidlové)Jablečný štrůdl (poctivý štrůdl s jablky, ořechy a rozinkami)


Moravské koláče (dle dostupnosti ovoce)


Makový závinOvocné koláče (švestkový, meruňkový, borůvkový, jahodový a další s drobenkou. Podle dostupnosti ovoce)Svatební koláčkyŠpenátový slaný koláč se sýrem, smetanou a česnekemPlněné kapsy z listového těsta podle vlastní receptury (sýrová, šunka-sýr-rajče, houbová, zelí-slanina)Chlebíčky s bramborovým salátem (základem je naše vlastní veka i salát)Párky v listovém těstíčku Obložená houska s vaječnou pomazánkou (základem je naše houska, vaječná pomazánka, zeleninová obloha)Špenátové muffiny (košíček z listového těsta plněný směsí špenátu, česneku a smetany)Obložená houska ( základem je naše houska, smetanový sýr, šunka, tvrdý sýr a zeleninová obloha. Možné i jiné varianty)


Mísa s ovocem (různé druhy - obohatí a krásně dozdobí tabuli s občerstvením)


Mísa se zeleninou ( různé druhy - obohatí a krásně dozdobí tabuli s občerstvením)Káva (čerstvě namletá káva servírovaná ve francouzských protlačovačích - velmi snadná obsluha i dávkování)Nápoje..  Voda, mošty, ovocné šťávy...