Úvodní stránka » Bistro Svačinka

Bistro Svačinka - Praha 8


Snídaně, svačinky, polévky a obědy po celý den... 

     Bistro Svačinka je malé, ale útulné bistro a kavárnička, kde již třetím rokem nabízíme naše vlastní výrobky všeho druhu. Od sladkých dezertů, zákusků, chlebíčků (s úžasným bramborovým salátem!), obložených housek až po veškeré oblíbené teplé pokrmy z našeho bufetu. Vždy se u nás najde také nějaká vegetariánská či bezlepková varianta. Každý den jsou také v nabídce dva druhy polévek podle poctivých receptur. Naše nejoblíbenější jsou dýňová a hrášková.

     Pokud jste milovníky kávy (stejně jako my) a přemýšlíte, kam si v Praze vyrazit na dobrou kávu a příjemně si při tom posedět, naše bistro je tím pravým místem. Připravíme vám klasické druhy kávy, jako jsou espresso, espresso doppio, lungo, cappuccino či latte. Možné jsou také varianty se sojovým mlékem.

     Čas při vychutnávání kávy dodávané z malé rodinné pražírny si můžete ještě více zpříjemnit přečtením nějaké knihy z naší malé knihovničky, protože Wi-Fi připojení k internetu u nás nenajdete :-) Z naší stálé nabídky si jistě vyberete..

 široký výběr teplých i studených nápojů - káva, čaj, domácí limonády, výborné mošty...
rychlá svačinka - skvělé chlebíčky s bramborovým salátem, kapsy vlastní receptury, slané koláče...
teplý bufet - řízky, smažené žampiony a květák, grilovaná i dušená zelenina,
                        kus kus, polévky...

dezerty a sladkosti - koláče, zákusky, dorty, buchty, cupcaky, palačinky, cheesecake, štrůdl...
Zaujali jsme Vás?


Jelikož dbáme na to, aby lidé dostali to, co bychom si sami rádi odnesli domů a bez obav dali své rodině, nabízíme také možnost sestavit občerstvení (catering) pro vaše soukromé i firemní akce přímo Vám na míru!  


Těšíme se na Vaší návštěvu!